Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej pozemku 7.631 m2, město Slaný, okr. Kladno

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji soubor pozemků (celkem 10 parcel v zahrádkářské osadě) o celkové výměře 7.631m2 na severním okraji města Slaný nedaleko nájezdu na obchvat a cca 1km od centra města. Tento soubor navazuje na nově vznikající rezidenční projekt "Bydlení Háje".

Regulačním plánem je lokalita určena pro nízkopodlažní zástavbu městského typu se zahradami a se sportovními a rekreačními plochami. Pozemky jsou přístupné ze západního směru od ulic Fügnerova a O. Scheinpflugové. Sedm parcel je určeno k zástavbě a na každou již je zavedena elektřina. Ostatní IS (voda, kanalizace, plyn) jsou ve výstavbě (zajišťuje město) a do několika měsíců budou na hranici pozemku.

Lokalita je dobře dostupná z Prahy po dálnici D7 a navazující obchvat městem, kterým se pokračuje směrem do Mělníka.  Severozápadním směrem se pak jede přes Louny do Chomutova a dále na hraniční přechod s Německem. Od roku 2019 Slaný spadá do systému Pražské integrované dopravy (PID). Autobusové nádraží leží v těsné blízkosti centra města a je zde také vlakové nádraží.

 

Celková cena je 27.850.000 Kč

Fotogalerie

Katastrální mapa - vyznačení pozemku

slany   

Plánek komunikace k jednotlivým parcelám

planek_komunikace

Vladimír Plachuta

         Nabízím vám osobní přístup, péči a více jak 20 let zkušeností.                                                                                        Podívejte se na kladné reference mých spokojených klientů.

 


Vladimír Plachuta

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF